Kontakt
ESSTAR s.r.o.
A. Rudnaya 23
Žilina
Kontaktovať

Vedenie účtovníctva
a poradenstvo Žilina

Výsledky našej práce
1

Full servis

Vedenie účtovníctva na kľúč za fér ceny pod jednou strechou v meste Žilina.
2

Garancia kvality

Za Vaše účtovníctvo a mzdy zodpovedáme v plnom rozsahu!
3

Slúžia Vám naše skúsenosti

Počas 20 rokov spoločných skúseností sme zaúčtovali 72.000 dokladov, odovzdali 850 daňových priznaní a zvládli všetky daňové kontroly bez pokút. Využite to aj Vy pri vedení Vášho účtovníctva!
4

Využite svoj čas na podnikanie

ZADARMO Vám poskytneme BOX na účtovné doklady, ochotne sa preň zastavíme (Žilina a okolie), všetko roztriedime, skontrolujeme a oveľa viac...
5

Doživotná záruka!

Garantujeme Vám trvalú záruku na bezchybné vedenie účtovníctva vďaka našej spoločnej, viac ako 20 ročnej praxe v obore.
6

Sme poctiví

Chcete si nás overiť priamo v praxi? Nechajte si vypočítať cenu a získajte vedenie účtovníctva s garanciou vrátenia peňazí. Ľahko tak zistíte, ako v ESSTAR s.r.o., Žilina fungujeme.
Skúsený tím k Vašim službám:

Mgr. Anna Magulová

"Účtovaním 25 reálnych firiem počas 14 rokov praxe Vám garantujem bezchybné vedenie účtovníctva a profesionálne poradenstvo."

Henrieta Plavá

"Moja 20 ročná prax je záruka na bezchybné vedenie účtovníctva aj profesionálny prístup počas celého zmluvného vzťahu."

Soňa Bobáková

"Spracovanie miezd a vedenie účtovníctva sú mojou prácou aj koníčkom už viac ako 5 rokov. Moja srdcovka je podvojné účtovníctvo."

Ing. Martin Tinka

"Som autor najúspešnejších účtovných programov ALFA a OMEGA na vedenie účtovníctva. Detailne ich poznám už viac ako 20 rokov, preto viem, ako s nimi robiť čo najefektívnejšie. Vďaka tomu je u nás cena za účtovníctvo najlepšia v pomere CENA / VÝKON / KVALITA v meste Žilina!"
VEDENIE PODVOJNÉHO ÚČTOVNÍCTVA
20 rokov skúseností!
VÝPOČET CENY
VEDENIE JEDNODUCHÉHO ÚČTOVNÍCTVA
Lacno, rýchlo, kvalitne!
VÝPOČET CENY
SPRACOVANIE MIEZD A PERSONALISTIKY
Vždy aktuálna legislatíva!
VÝPOČET CENY
VÝPOČET DAŇOVÝCH PRIZNANÍ
Optimalizácia daní!
VÝPOČET CENY
VAŠA SPOKOJNOSŤ JE PRE NÁS PRVORADÁ!
Ing. Andrej Levar
IV, s.r.o.

So službami sme veľmi spokojní. Všetky podklady vyhotovujete načas, môžeme sa na Vás vždy spoľahnúť. Ste nám nápomocní najmä vtedy, keď na niečo zabudneme :).

Karin Gašková
DOKAD s.r.o.

Sme spokojní s prístupom i riešením problémov.

Petra Osuská
A.Q.H.P., s.r.o.

MAXIMÁLNE ÚSTRETOVÁ SPOLOČNOSŤ. Ústretovosť, spoľahlivosť, výborná spolupráca a samozrejme dobrá cena za služby.

Oplatí sa Vám externé vedenie účtovníctva?

Podľa našich zákazníkov sa pre podnikateľov stáva svojpomocné vedenie účtovníctva čoraz viac nevýhodnou činnosťou. Prečo je tomu tak? Pretože stále viac a viac podnikateľov si uvedomuje, že množstvo času a úsilia, ktoré svojpomocné vedenie účtovníctva zaberá, chýba pri samotnom podnikaní. A to zvlášť v dnešnej dobe, keď konkurencia číha na každom kroku. Podnikatelia jednoducho nemajú čas zaoberať sa niečim, čo ich firme nepridáva trvalú hodnotu. Ak zoberieme do úvahy aj to, že účtovníctvo nie je len o nahadzovaní dokladov ale aj o sledovaní legislatívy, nákupe účtovného programu, tlači a podávaní daňových priznaní, vychádza nám, že ak si podnikateľ povie, že vedenie účtovníctva zvládne sám, nakoniec pekne prerobí. V prvom rade nenávratne stráca čas na vlastný biznis a ak sa k tomu pridá pokuta, ktorú môže podnikateľ neznalosťou zákona pri vedení účtovníctva v budúcnosti dostať, nie je o výhode vedenia účtovníctva externou firmou naozaj žiadnych pochýb. Navyše, naša cena za vedenie účtovníctva v Žiline, tak ako na celom Slovensku, dosiahla príjemných hodnôt, takže sa každý môže tešiť na leto pri bazéne a nie na nezáživné vedenie účtovníctva.

Prečo účtovníctvo od ESSTAR s.r.o. - Žilina?
SPOLUPRÁCA NA KĽÚČ

Vzájomná spolupráca je od začiatku nastavená tak, aby bolo Vaše účtovníctvo a mzdy pre Vás maximálne bezstarostné. To je vedenie účtovníctva Žilina!

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

Garantujeme Vám legislatívnu správnosť Vášho účtovníctva počas celej doby, v ktorej môže prísť k daňovej alebo inej kontrole.

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Vrátime Vám všetky peniaze za danú službu v danom mesiaci, ak sa kvôli nespokojnosti s ňou rozhodnete spoluprácu s nami ukončiť. Garancia platí počas celej spolupráce. To je účtovníctvo Žilina!

PORADENSTVO V CENE

Promptne Vám odpovedáme na všetky bežné otázky týkajúce sa účtovníctva, miezd a daní.

Nezáväzná cenová ponuka